Hesap Hakkında Bilgilendirme 2

Hesap Hakkında Bilgilendirme 2

Hesaplara güvenli şekilde giriş yapma hakkında bilgilendirme

Web Sitemizden alacağınız hesaplar hakkında size ufak bilgilendirme yapmak istiyorum her kategoride bulunan hesaplar için açıklamadır

Birinci olarak sosyal medya platformlarındaki konularımı dikkatle okuyunuz size örnek bir r10 konumu göstermek istiyorum lütfen dikkatlice okuyun

Buradaki maddelerden herhangi birinden hata alırsanız sorumluluk kabul etmiyorum acık ve net her şeyi tek tek yazmaya çalıştım

Bazı maddeleri buraya tekrar yazıyorum hesapların nasıl olduğunu bilmenizi içindir lütfen okuyalım.


Kimlik Onaylı Hesap Nedir ?

Genelikle 2017 2018 2019 tarihleri aralarında bulunan daha önce kullanılmayan ve terk edilmiş hesaplardan oluşmaktadır. Hesapları tamamen yapay zeka bulup kontrol ediyor x bir siteden alınmıyor kendimiz üretmekteyiz Hesaplar ilk etapta ad doğrulması yapılıyor daha sonra hesabımızı askıya alıyoruz ve ad doğrulama yaptığımız kimliğimiz ile başvuru yapıp tekrar açıyoruz kimlik doğrulama budur siyasi doğrulama ile karıştırmayalım.

Hesapların hiçbirinde paylaşım yoktur reklam açılmamıştır sadece onaylanıp kapak resmi ve profil resmi yüklenmiştir. Hesaplarımızda hiçbir sorun yoktur checkpoint olarak nitelendirdiğimiz hesaplar sitemizde satışı yoktur eğer girişte sorun olursa tamamen kullanıcın api veya cihaz veya herhangi bir şeyden dolayı giriş yapamazdık giriş yapmadan size verdiğimiz Id numarasını kontrol ederseniz hesapta sorun olmadığını anlayacaksınız.

Reklam ile ilgili sorunlar kullanıcıya ait olduğunu unutmayalım reklamdan hiçbir şekilde anlamıyorum hesapları reklam hesaplarına uygun olarak satıyorum fakat reklam ile ilgili sorun olursa kişiye ait bir sorun olduğunu söylemek isterim hesabı teslim ettiğimde sorumluluk kişidedir.

Tek anladım nokta reklam hesaplarında bazı sorunlar oluyor reklam hesabı askıya alınma gibi bu sorunu hesap ile uyusan kimliğimiz ile çözebiliyoruz ayriyeten hesaplarda checkpoint olursa gene hesap ile uyusan kimliğimiz ile başvuru yapabiliriz. Sizlere elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum kimseyi mağdur etmemeye çalışıyorum fakat facebook ne yapacağı belli olmuyor bundan dolayı cok dikkatli olmanızı istiyorum aldıktan sonra işlemleri yavaş yavaş yaparsanız daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Hesaplarımızda iade takas veya geri verme gibi bir söz konusu yoktur hesaplara hiçbir şekilde garanti verilmemektedir lütfen 10 tane hesap almayın 1 tane almaya özen gösterelim eğer problem yok istediğiniz gibiyse hesap almaya devam edebilirsiniz.

Eğer hesabınız sorun olduysa başvuruyu yaparız fakat nezaman açılır buna net birşey söyleyemem bugün içinde de açılır yarında 1 dakikada tamamen yöneticilerin bileceği işleridir.

Ek olarak söyle belirtmek istiyorum reklamda kimliği onaylı olarak satmıyorum eğer sorun olursa itiraz edebilirim orası onaylı hesap satışlarımız yoktur ayriyetten siyasi onay ve yukarıdaki bahsetiğim reklam onaylı hesaplar satışımız yoktur bunları karıştırmayalım lütfen.

Hesapları eski tarihli kimlik onaylı ve reklama uygun olarak satıyorum 150 veya herhangi reklam çeşitlerden anlamıyorum reklam ile ilgili soru sorarsanız onları çözemeyebilirim reklam konusunda yukarıda bahsettiğim gibi sadece itiraz etmeyi biliyorum.

Hesap Hakkında BilgilendirmeGüvenli şekilde giriş yapma buradaki blog yazılarımı okumanızı tavsiye ediyorum.

Elimden geldiği kadarıyla her sorunu çözmeye çalışmaktayım sorunları kesin çözerim demiyorum fakat elimden geleni yaptığımı bilmenizi isterim

Eğer kafanızda bir soru varsa hesap almadan önce lütfen tek tek soruları soralım ondan sonra hesabı isterseniz satın alabilirsiniz.